O mnie

Jestem Wikkutek. Nick ten pochodzi od imienia Wiktoria, które mam przypisane z Sakramentu Bierzmowania. Obecnie chodzę do 2 klasy LO – profil biol-chem. Piszę: wiersze, opowiadania, czasem jakieś scenariusze lub coś w tym stylu. Prowadzę też bloga(to już trzeci), na którym staram się połapać co nieco. Lubię chemię, polski i matematykę. Nie wiem, co będę robić w przyszłości i nie lubię, gdy ktoś o to pyta.
Chodzę do szkoły katolickiej. Mieszkam w internacie. Pochodzę z małej wioski i nie bardzo przepadam za miastem. Kocham spacery, lubię rozmawiać z ludźmi na „poważne tematy” i też śmiać się..
Lubię też ludzi, którzy coś już wiedzą o mnie – takim nie trzeba wielu spraw tłumaczyć. To powód, dla którego mam niewielu przyjaciół.
Bardzo lubię czytać, przesiadywać w bibliotece całymi godzinami… Kocham myśleć, analizować i wyciągać wnioski ;)

Do życia podchodzę w sposób sobie właściwy.. Nie umiem się długo gniewać na nikogo. Lubię też – jeżeli mogę – pomagać. Staram się nie sprawiać kłopotów, co wychodzi dość przeciętnie, ale na razie nikt się nie skarży(mam taką nadzieję).

I… nie lubię, gdy ktoś chwali mnie w mojej obecności. Znaczy to tyle, że jeszcze mnie nie zna – nie do końca. Tak już mam…

Kocham chodzić smutna i mieć głupawkę niekontrolowaną(to chyba najfajniejszy jej stan), krzyczeć głośno i pisać tylko na papierze. No i śpiewać, gdy nikt nie słyszy(fałszuję strasznie :D). I uczyć się wierszy na pamięć, by je potem recytować dla siebie, i bawić się nimi.
Kocham zachody słońca oglądać z okna mojej kuchni i latem całe wieczory spacerować po drodze. I słychać: muzyki, ludzi.

I wieeele innych rzeczy kocham! :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>